Чисте Прикарпаття

сервісний центр

Для перегляду цін необхідно авторизуватися

                                          або зареєструватися

(0342) 50-25-56
(050) 373-10-33

Хімічне чищення килимів, килимових покриттів

Хімічне чищення килимів, килимових покриттів

Килими і килимові покриття є невід'ємною частиною практично кожного як дому, так і офісу. himchystka kylymiv kovrolinu2Регулярний догляд дозволяє як можна довше зберегти первинний вигляд килима, продовжити термін його експлуатації. Відповідно до досліджень, при щоденному прибиранні з килима видаляється всього близько 4-6% бруду. Крім цього, при неправильному виборі технологій прибирання існує вірогідність швидкого зношування килимів і килимових покриттів.
Досвідчені співробітники нашої компанії володіють новітніми ефективними методами хімчистки і при цьому вони не тільки зроблять чищення і відновлення (при необхідності) первісного виду килима, але і зроблять професійну консультацію по догляду за данним видом килимів.
Від правильного вибору чистячого засобу залежить не тільки зовнішній вигляд килима, а і термін його експлуатації.
Крім того, наші засоби нешкідливі для людей і тварин.
При замовленні професійної послуги по чищенню килима  наші фахівці визначають тип килима і найбільш піридатний спосіб його очищення.
Існує кілька стандартних способів чищення килимів:

Сухе чищення килимів полягає в тому що, відносно суха, попередньо підготовлена піна  або рідина, що чистить, розподіляється усередину килима. Піна розчиняє бруд у килимі, і після висихання, все збирається пилососом.
Важлива перевага сухого методу полягає в тому, що в процесі чищення по килиму можна ходити навіть під час прибирання. При цьому немає необхідності і зміщувати меблі, що неминуче при використанні вологого методу. По закінченні обробки сухим методом ви не побачите на покритті плям від води: воно залишається сухим, що рятує від проблеми його тривалого сушки. Цей метод використовується також у випадку, якщо  килимові покриття на текстильній основі (при мокрому чищенні вони піддаються усадці і нерівномірному висиханню), при обробці фальшпідлоги (коли під підлогу прокладені проводи і кабелі).

Вологе чищення килимів відбувається за допомогою миючого розчину та дискової машини, що за сильного механічного впливу дозволяє відчистити навіть дуже сильне забруднення килимового покриття. Після розподілу миючого розчину відбувається його видалення екстракторним шляхом.
 himchystka kylymiv kovrolinu1Інтенсивне чищення килимів застосовується для чищення килимового покриття зверхсильным забрудненням (жувальна гумка, плями невідомого характеру, давні плями, затоптані ділянки). Її технологія подібна з вологим чищенням килимів, єдине розходження полягає в індивідуальному підході до кожного забруднення (наприклад, до плями).

Засоби, які використовуються нами,  безпечні для здоров'я. Виріб після такого чищення виглядає як новий, при цьому розгладжується і піднімається ворс на килимових покриттях, зникають плями.
Вартість чищення килимів і килимових покрить залежить від ступеня забруднення, а також від індивідуальних побажань замовників (нанесення антистатика, дезодорація)

Зв'яжіться з нами:

Email:
Ім'я:
Повідомлення:
Скільки буде: 45-20=