Чисте Прикарпаття

сервісний центр

Для перегляду цін необхідно авторизуватися

                                          або зареєструватися

(0342) 50-25-56
(050) 373-10-33

Догляд за твердою підлогою

Догляд за твердою підлогою

До твердих підлог відносяться граніт, мармур, лінолеум, керамічна плитка, вініл, паркет, ламінат, ПВХ та інші види.

З роком будь-яка  поверхня зношується в зв'язку з інтенсивним механічним (стирання, відколи, розрізи) і хімічним (вода, протисольові реагенти, бруд) впливами. Для продовження терміну служби підлоги або відновлення блиску підлоги, існують спеціальні методи.
Наша компанія робить усі види робіт, пов'язані з відновленням, захистом і блиском за твердими покриттями підлоги:
- машинне або ручне очищення підлоги від забруднень;
- хімічне чищення твердих підлог, видалення вапняних і цементних відкладень, слідів іржі, глибоко в’ївшогося бруду, олій і смол;
- нанесення захисних полімерних покриттів, що охороняють поверхню від подряпин, втирання бруду, стирання;
- полірування спеціальними речовинами, що додають брудо- та водо захисних властивостей, з ефектом проявлення кольору;
- полірування і відновлення блиску
Миття й обробка твердих підлог
Комплексне прибирання будь-якого приміщення включає в себе  сухе або вологе прибирання, додатково може включати вощіння або лакування, полірування або кристалізацію.
Сухе прибирання може проводитися вручну з використанням плоских мопів, що завдяки спеціальним ниткам і особливому складу, збирають і утримують пил; або за допомогою професійних пилососів зі спеціальними насадками.
Вологе прибирання напольных поверхонь можуть проводитися ручними, механізованими і змішаним способами. При механізованому прибиранні використовуються професійні поломийні машини або миючі пилососи. Вологе прибирання виконується з використанням нейтральних миючих засобів, тому що кислотні і сильно лужні засоби можуть викликати ушкодження зовнішнього шару, помутніння поверхні.
Вощіння і лакування відносяться до захисних заходів щодо догляду за покриттями. Як захисний шар застосовуються полімерні металізовані емульсійні поліролі, ґрунтовки, спеціальні засоби на основі природних і синтетичних восків. Такі захисні покриття поліпшують зовнішній вигляд підлоги, захищають його в процесі експлуатації і дозволяють мити оброблені покриття звичайною водою. Крім того, застосовуються засоби, що зменшують ковзання по поверхні.
Процес вощіння і лакування проводиться в три етапи:1
- підготовчий етап: очищення, знежирення, просушка поверхні;
- основний етап: захисний засіб наноситься на поверхню покриття підлоги, потім за допомогою однодискової машини   засіб рівномірний розподіляється по поверхні;
- заключний етап: оброблена поверхня полірується.
Після завершення процесу за захисним шаром поверхні необхідний правильний догляд (миття спеціальними засобами, періодичне відновлення). Це покриття легке полірується, красиво блищить і радує око. Такий захист можна використовувати на мармурі, лінолеумі, вінілі, пластику, керамічній плитці (не глазурованій), цементі і навіть асфальті, тобто на пористих поверхнях.

Зв'яжіться з нами:

Email:
Ім'я:
Повідомлення:
Скільки буде: 45-20=